Firma została założona 1 września 1991 roku. Od początku swojej działalności zajmowała się sprzedażą komputerów, akcesoriów oraz oprogramowania i gier komputerowych. Z upływem czasu, rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż i serwisowanie urządzeń fiskalnych. Dzisiaj, po ponad 25 latach doświadczenia w tym segmencie działalności nasz serwis ma pod opieką ponad tysiąc kas i drukarek fiskalnych, co stawia nas w gronie liderów serwisowania urządzeń rejestrujących. Ten wynik, to w szczególności efekt zaufania jakim obdarzyli nas klienci.

Nasza działalność sukcesywnie się rozwijała o kolejne elementy. W obecnej chwili, korzystając z bogatego doświadczenia, mamy szeroką ofertę produktów i usług dla naszych klientów. Oferujemy sprzęt komputerowy dla użytku domowego jak i dla firm, szeroką gamę urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Projektujemy oraz wykonujemy instalacje sieci komputerowej i telefonicznej. Sieci bezprzewodowe, instalacje monitoringowe.  Świadczymy usługi serwisowe sprzętu komputerowego w szerokim zakresie czynności oraz zapewniamy pełną obsługę informatyczną firm.

Firma „AZET s.c.", dostosowuje się do potrzeb swoich klientów, stosuje nowe technologie i wykorzystuje wieloletnie doświadczenie, co w połączeniu przynosi korzyści dla Ciebie i Twojej firmy.

Serwis komputerowy

Skontaktuj się z nami!

W dół

Dane kontaktowe Azet

Sklep

tel. (24) 262 60 77
e-mail: handlowy@azet.pl

Godziny otwarcia:
pn. - pt.: 9:00 - 17:00
sb. - NIECZYNNE

Azet

ul. Gierzyńskiego 17
09-407 Płock

SerwIs

tel.: (24) 268 28 32
e-mail: serwis@azet.pl

Godziny otwarcia:
pn. - pt.: 9:00 - 17:00
sb. - NIECZYNNE

© 2020 Azet. Projekt i wykonanie: hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem